Meisjesleiding

Ribbels

Gitte De Haes
0497/63.00.13
gitte.de.haes@telenet.be

Elize De Ryck
0486/60.24.70
elize.deryck@live.com                                    

Speelclub

Hanne Hendrickx
0488/33.85.52
Hendrickx.hanne@telenet.be

Hanne Boons
0483/01.75.79
Boons.hanne@gmail.com 

Kwiks                                                                                                                                 

Jolien Wouters
0484/45.17.00
jolienwouters@hotmail.com

Nikki Croonen
0479/46.25.79
nikkicroonen@gmail.com

Tippers                                           

Floor Verelst
0479/79.51.41
floor.verelst@hotmail.com

Aaliyah Meuris
0465/79.50.99
Aaliyah.meuris@outlook.com 

Tip 10’s

Febe Fontyn
0471/22.97.97
febe.fontyn@hotmail.com

Julie Verstappen
0486/04.33.47
Julieverstappen2905@gmail.com

Aspiranten

Melanie Van den Venne
0492/69.17.10
melanievdv@outlook.com

Sien Verelst
0496/08.49.53
sien.verelst@live.be

VB: Sophie Laurens (sophie_laurens@hotmail.com of 0474/58.83.24)
Een volwassen begeleider (VB) is er om de leidingsploeg te ondersteunen waar nodig. De VB zal aanwezig zijn op tal van activiteiten en neemt een deel van de administratieve zaken op zich. Een VB is ook een luisterend oor voor ouders met allerhande vragen, problemen, ... Maar ook voor leiding en leden staat zij paraat.