Meisjesleiding

Ribbels

Julie Verstappen: julieverstappen2905@gmail.com
Gitte De Haes: gitte.de.haes@telenet.be                                       

Speelclub

Hanne Hendrickx: hendrickx.hanne@telenet.be
Isaura Dom: isauradom97@gmail.com 

Kwiks                                                                                                                                 

Febe Fontyn: febe.fontyn@hotmail.com
Floor Verelst: floor.verelst@hotmail.com
Melanie Van den Venne: melanievdv@outlook.com

Tippers                                           

Els Verschueren: verschuerenelsje@hotmail.com
Laura Martello: martellolaura98@gmail.com

Tip 10’s

Jolien Wouters: jolienwouters@hotmail.com
Sien Verelst: sien.verelst@live.be

Aspiranten

Alba De Haes: dehaes.alba@hotmail.com
Nikki Croonen: nikkicroonen@gmail.com

VB: Kim Buts (butskim@hotmail.com)
Een volwassen begeleider (VB) is er om de leidingsploeg te ondersteunen waar nodig. De VB zal aanwezig zijn op tal van activiteiten en neemt een deel van de administratieve zaken op zich. Een VB is ook een luisterend oor voor ouders met allerhande vragen, problemen, ... Maar ook voor leiding en leden staat zij paraat.