Meisjesleiding

Ribbels

Hanne Boons
0483/01.75.79
Boons.hanne@gmail.com                                     

Speelclub

Anke De Haes
0488/37.11.75
anke.de.haes@telenet.be

Kwiks                                                                                                                                 

Yinte Verhoeven
0489/84.16.13
yinte.v@outlook.com

Floor Verelst
0479/79.51.41
floor.verelst@hotmail.com

Sien Verelst
0496/08.49.53
sien.verelst@live.be

Tippers                                           

Gitte De Haes
0497/63.00.13
gitte.de.haes@telenet.be

Julie Verstappen
0486/04.33.47
Julieverstappen2905@gmail.com

Tip 10’s

Elize De Ryck
0486/60.24.70
elize.deryck@live.com  

Hanne Hendrickx
0488/33.85.52
Hendrickx.hanne@telenet.be

Aspiranten

Aaliyah Meuris
0465/79.50.99
Aaliyah.meuris@outlook.com 

Febe Fontyn
0471/22.97.97
febe.fontyn@hotmail.com

VB: Sophie Laurens: vb_meisjes@chiroheiststation.be of 0474/58.83.24

Een volwassen begeleider (VB) is er om de leidingsploeg te ondersteunen waar nodig. De VB zal aanwezig zijn op tal van activiteiten en neemt een deel van de administratieve zaken op zich. Een VB is ook een luisterend oor voor ouders met allerhande vragen, problemen, ... Maar ook voor leiding en leden staat zij paraat.